Menu
8 czerwca 2017

Sobota z lacrosse na Golęcinie!

Dobra informacja nie tylko dla fanów lacrosse ale dla wszystkich miłośników sportu i aktywności na świeżym powietrzu.

 
Już w najbliższą sobotę, 10 czerwca, w Poznaniu na stadionie Golęcin, odbędą się dwa spotkania w ramach Polskiej Ligi Lacrosse w wydaniu kobiet i mężczyzn. Początek o godzinie 13.
 
W pierwszym meczu damska drużyna Poznań Hussars Ladies zmierzy się z aktualnymi Mistrzyniami Polski Kosynierkami Wrocław. Szykuje się bardzo widowiskowe i zacięte spotkanie dwóch najlepszych polskich drużyn. W obecnym sezonie to Poznanianki częściej trafiały do bramki Wrocławianek, ale Kosynierki są bardzo doświadczonym i utytułowanym zespołem i z całą pewnością mają apetyt na zwycięstwo. Dodatkowych emocji dodaje fakt, że jest to ostatni mecz przed wielkim finałem ligi, w którym te dwie drużyny również się spotkają i zawalczą o tytuł Mistrza Polski. Triumf w Poznaniu podbuduje zwycięską drużynę tuż przed finałowym starciem. 
 
Z perspektywy kibica, damski lacrosse jest atrakcyjny, nie tylko z uwagi na ciekawą grę ale również z uwagi na fajne dziewczyny, których nie zabraknie podczas sobotniego wydarzenia. Tym bardziej zapraszamy!
 
Z kolei dla miłośników bardziej kontaktowej gry, ciekawym będzie mecz, który rozegra męska sekcja Poznań Hussars. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna Legionu z Katowic, z którą zmierzą się o 5 miejsce w końcowej klasyfikacji ligi. Poznaniacy już dwukrotnie zwyciężali z drużyną z Katowic i tym razem liczą na zwycięstwo, sumiennie trenując i rozwijając swoje umiejętności. 
 
Męski lacrosse to super widowisko, pokaz siły, zwinności i dynamiki. Chłopakom z Poznania z pewnością przyda się solidny doping, który pomoże w starciu z Katowiczanami. Początek spotkania, po meczu dziewcząt, o godzinie 15.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich na to niewątpliwie ciekawe wydarzenie! Ciebie też! Zabierz rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, kolegów, koleżanki i spędź czas na świeżym powietrzu, ciesząc oko lacrossem. Emocje i dobra zabawa gwarantowane! Przyjdź i wesprzyj nas głośnym dopingiem. Do zobaczenia!
Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU