Menu
29 września 2011

PLL: Ravens Łódź vs Poznań Hussars – zapowiedź

2 października, na stadionie łódzkiego Energetyka przy ulicy Srebrzyńskiej 97 Poznań Hussars zmierzą się z beniaminkiem Polskiej Ligi Lacrosse – Ravens Łódź.

 

Prężnie rozwijająca się drużyna Ravens Łódź po niespełna roku gry oficjalnie dołącza do Polskiej Ligi Lacrosse. W pierwszej kolejce przyszło im zmierzyć się z obrońcami tytułu Mistrza Polski – Poznań Hussars.

Spotkanie można śmiało nazwać meczem przyjaźni. Wielkopolanie od początku istnienia Ravens dokładają wszelkich starań, by Kruki mogły rozwinąć skrzydła. Organizowane obozy treningowe oraz wspólna gra na Silesii Cup 2011 pozwoliły przyspieszyć kroku Łodzianom na drodze rozwoju.

„Trzeba przyznać, chłopaki zrobili duże postępy. Pomagaliśmy im przy organizacji sparingu z Gromem Warszawa (Ravens ulegli stołecznym graczom 8-9 przyp. red.). Trzeba na nich uważać, z pewnością nie będą „chłopcami do bicia”. – powiedział Krzysztof Hamrol, gracz wielkopolskiej Husarii.

„Twierdzenie, że myślami jesteśmy już przy meczu z Kosynierami jest jak najbardziej mylne. Liga staje się coraz bardziej wyrównana, nie można sobie pozwolić na chwile słabości i walczyć do końca. Na pewno nie zlekceważymy Kruków” – zakończył.

Dzień wcześniej, w Warszawie stołeczny Grom podejmie wicemistrzów Polski Kosynierów Wrocław.

Keep Laxing! 

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU