Menu
30 czerwca 2010

Mistrzostwa Świata w Lacrosse!

Już 7 lipca zawodnicy Reprezentacji Polski wyjadą na Mistrzostwa Świata w lacrosse poprzedzone zgrupowaniem kadry! Cały polski świat lacrosse oczekuje tego momentu z zapartym tchem. Będzie to historyczny występ biało-czerwonych w meczach o punkty.

 

Niestety drużyna narodowa nie posiada sponsora, który opłaciłby pobyt naszych graczy w Manchesterze. Lacrosse nie widnieje na liście sportów kwalifikowanych w ustawie rządowej, dlatego też nie można liczyć na dofinansowanie przez Państwo.

Polscy gracze jak i przyjaciele Reprezentacji nie załamują jednak rąk i robią wszystko, by pozyskać odpowiednią kwotę, która pozwoliłaby zmniejszyć wszelkie koszty. Również i Ty możesz pomóc zapisać się Polsce na nowej karcie historii! Uruchomiona została sprzedaż koszulek-cegiełek, cena: 35 zł. Pieniądze zostaną wykorzystane na zakup biletów autobusowych. Poniżej prezentujemy wzór koszulek:

Kadrowicze z Poznania wyszli również na ulicę by prosić przechodniów o wsparcie, ofiarując w zamian wspólne pamiątkowe zdjęcie. W tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy nas wsparli. Każdy gest z Państwa strony przyczynia się do postawienia przez Polskę niewiarygodnego kroku do przodu w rozwoju lacrosse w kraju nad Wisłą!

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU