Menu
7 lutego 2010

Poznań Hussars w hali Arena!

W niedzielę 07.02.2010 w hali Arena odbył się mecz koszykówki w ramach 19. kolejki PLK. PBG Basket Poznań podejmował Stal Stalową Wolę (98:76). W przerwie meczu gościnnie pokazali się zawodnicy Poznań Hussars!

Akcja promocyjna miała na celu zaznajomienie zebranych kibiców z „najszybszą grą na dwóch nogach”. Poznańska Husaria zaprezentowała zasady oraz jak wygląda gra w praktyce. Pod koniec przedstawienia kilku szczęśliwców wzięło udział w konkursie strzałów na bramkę wygrywając drobne upominki.
Zawodnicy po pokazie rozdali ulotki oraz odpowiadali na liczne pytania zainteresowanych kibiców. Mecz zakończony najwyższym zwycięstwem w sezonie zespołu PBG Basket Poznań obejrzeliśmy do końca, wspomagając klub kibica, dopingując koszykarzy.
Przerwy meczu również uatrakcyjniała grupa pasjonatów tańca ze szkoły Born to Dance.