Menu
8 kwietnia 2019

Legion Katowice 6:7 Poznań Hussars - wypowiedzi pomeczowe

Poznań Hussars udało się wywieźć cenne dwa punkty z Górnego Śląska dzięki zwycięstwu 7:6 nad Legionem Katowice. Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami pomeczowymi.

 - Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich zawodników, pokazaliśmy charakter, podobnie jak miało to miejsce w meczu z Gromem, czyli naszym pierwszym w tym sezonie. Odrobinę daliśmy się ponieść emocjom w trzeciej kwarcie, gdzie dostaliśmy bardzo dużo kar. Właściwie prawie całą kwartę zagraliśmy w man-down. Katowiczanie skutecznie wykorzystywali nasze osłabienie, dzięki czemu udało im się doprowadzić do wyrównania, a następnie wyjść na prowadzenie. Czwarta kwarta – spięliśmy się, daliśmy z siebie wszystko i udało nam się dowieźć bardzo dobry wynik do samego końca. Wracamy z wyjazdu z podniesioną głową - oznajmił Kacper Jankowski, trener KS Poznań Hussars. 

- Zagraliśmy najgorszy mecz w tym sezonie. Na pewno nie można go porównywać do tych dwóch pierwszych meczy, które rozegraliśmy, czy ze Spartans czy nawet z Warszawą, z którą przegraliśmy niżej niż Poznaniem, ale zagraliśmy dużo gorzej. Nic dzisiaj nie wychodziło, z resztą, Poznań też dziś podobnie zagrał. Ten mecz był jakimś festiwalem pomyłek z jednej i drugiej strony. Skończyło to się tym, że kto lepiej wykorzystywał man-upy, ten wygrywał. Chyba z 70% bramek padło w man-upach. Ciężki to był mecz do oglądania, było dużo strat z jednej i drugiej strony,  żadnego fajnego lacrosse tutaj nie było. Musimy dalej ćwiczyć i wrócić do tego, by te podstawy zaczęły wychodzić - powiedział Łukasz Wykręt, obrońca AZS Legionu Katowice.

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU