Menu
6 października 2017

Rusza nowy sezon rozgrywek lacrosse!

Wielkimi krokami zbliża się inauguracyjny turniej Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet sezonu 2017/2018, który już w najbliższą niedzielę, 8 października odbędzie się na stadionie Hutnika przy ul. Marymonckiej 42, w Warszawie.

Podczas turnieju będziemy mogli obejrzeć w sumie trzy spotkania. Mistrzynie Polski Poznań Hussars Ladies rozegrają dwa mecze z drużynami: Bellatores Łódź i Kraków Queens.

Dla poznanianek duże wyzwanie przed zbliżającym się sezonem, gdyż za główne zadanie stawiają sobie obronę mistrzowskiego tytułu i chcą to zrobić w jak najlepszym stylu. Podczas wakacyjno-jesiennych treningów, dopracowywują technikę, nowe zagrywki i kondycję, wszystko zgodnie z wytycznymi trenera Marcina Basińskiego. 

Mecze z dziewczynami z Łodzi i Krakowa, dadzą możliwość wdrożenia i będą z pewnością bardzo emocjonujące. Dadzą również okazję do wypróbowania nowych technik gry, a młodym zawodniczkom możliwość sprawdzenia swoich sił.

Jak wszystkie turnieje lacrosse, całe widowisko będzie z pewnością przebiegało w niesamowitej i bardzo przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy serdecznie do trzymania kciuków, kibicowania i śledzenia relacji na facebookowym profilu Poznań Hussars Ladies.

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU