Menu
6 września 2015

Mladen Bukorović powołany do kadry Serbii!

Napastnik Poznań Hussars - Mladen Bukorović, został powołany do reprezentacji Serbii na Mistrzostwa Świata w Box Lacrosse w amerykańskim Buffalo, które odbędą się w dniach 18-27 września 2015 roku.

Mladen Bukorović swoją karierę rozpoczynał w stolicy Serbii, Belgradzie, gdzie reprezentował miejscowych Belgrade Zombies. Do Poznania dołączył w roku 2014, z miejsca stając się jednym z najlepszych strzelców zespołu. 

Aktywna działalność na rzecz rodzimego lacrosse oraz dobra postawa na turnieju Nations Cup 2015 w Dreźnie zaowocowała powołaniem na Mistrzostwa Świata w Box Lacrosse w amerykańskim Buffalo. Mladen wraz z zawodnikami serbskiego pochodzenia oraz kolegami z byłego klubu - Belgrade Zombies, postarają się o jak najlepszy wynik podczas turnieju. 

Jakości ekipie z bałkanów dodadzą zwodznicy na codzień występujący w MLL - bracia Aleksandar oraz Ilija Gajić, Brian i Jordan Pavić, Stephen Simeunović a także doświadczony bramkarz Marco Celić. 

Ciekawostką jest, że do pełnienia roli koordynatora do spraw mediów oraz PR wyznaczony został Luke Stypulkowski, znany z polskich boisk lacrosse zawodnik, który wspierał Poznań Hussars w tegorocznym turnieju Zombies Cup w Belgradzie.

Trzymamy kciuki za Mladena oraz kolegów z reprezentacji Serbii! 

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU