Menu
6 października 2014

Przygotowania do sezonu w pełni!

W weekend 4-5 października 2014 Poznań Hussars oprócz pokazu lacrosse na pikniku "Sportowy Golaj z Lechmą" przygotowywali się do pierwszego meczu PLL z Gromem Warszawa.

Do pierwszego meczu z udziałem poznańskiej Husarii zostało 20 dni. W stolicy Wielkopolski dobrze o tym wiedzą, dlatego postanowiono w pełni wykorzystać pozostały czas na intensywne przygotowania.

W weekend 4-5 października br, na boisku WKS Grunwald przy ulicy Promienistej 27 Poznań Hussars odbyli kilka sesji treningowych, mających na celu przygotować zawodników pod względem taktycznym, technicznym oraz kondycyjnym. Poranne sesje przybierały charakter czysto techniczny, natomiast popołudniowe ćwiczenia nastawione były na szlifowanie zagrań taktycznych. 

W sobotę, w przerwie między treningami, Hussars udali się na pokaz lacrosse w ramach pikniku "Sportowy Golaj z Lechmą", o czym pisaliśmy tutaj: http://www.poznanhussars.pl/pl/2014-10-04/hussars-na-pikniku-sportowy-golaj-z-lechma.

Weekend z lacrosse na obiekcie WKS Grunwald nie jest ostatnim etapem przygotowań do zbliżającej się kampanii Polskiej Ligi Lacrosse. Oprócz tego pozostaje seria odpraw taktycznych, treningów oraz sparing z drużyną z niemieckiej Bundesligi. 

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU