Menu
14 października 2011

PLL: Poznań Hussars vs Kosynierzy Wrocław - Zapowiedź

W niedzielę, 16.10.2011 roku o godzinie 16:00 na stadionie MOS’u przy ulicy Gdańskiej 1 rozegrane zostanie szlagierowe spotkanie PLL. Poznań Hussars zmierzą się z Kosynierami Wrocław.

 

Mecz między obiema ekipami zawsze wzbudzał wielkie emocje. Hussars oraz Kosynierzy od początku walczą o palmę pierwszeństwa w świecie polskiego lacrosse. W niedzielne popołudnie spodziewać się można ostrej walki, finezyjnych podań oraz szybkich zwrotów akcji. W skład obu zespołów wchodzi niemalże trzon Reprezentacji Polski Lacrosse, co jest gwarantem dobrego widowiska.

Spotkanie poprowadzi doświadczony niemiecki sędzia – Christian Geshke. Na konto arbitra wpisać należy czuwanie nad spotkaniami w Niemczech, turniejach międzynarodowych oraz pomoc przy sędziowaniu spotkań na Mistrzostwach Świata Lacrosse w Manchesterze w 2010 roku.

Podczas meczu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy  na cele charytatywne z ramienia witryny siepomaga.pl, którą wspierają obie drużyny. Więcej informacji na temat akcji pod adresem: http://siepomaga.pl/r/ph-vs-kw-dzieciom

 

Zapraszamy serdecznie na mecz!

Keep Laxing! 

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU