Menu
8 października 2011

Pablo: "Stawiam na Hussars!"

O meczu z Ravens, nadchodzącej batalii z Kosynierami oraz Polskiej Lidze Lacrosse opowiada kapitan Husarii - Paweł Hamrol

Co sądzisz o meczu z Ravens?

Mecz z Ravens wbrew pozorom nie był prostym meczem. Łódzka drużyna pomimo bycia jedną z najmłodszych drużyn w Polsce jest bardzo "wybiegana" i posiada dość dobre, jak na swój staż, umiejetnosci techniczne. Mogę zdecydowanie powiedzieć, że w tym meczu wygrało przede wszystkim nasze doświadczenie. Duża pochwała dla Ravens z mojej strony.

Jak oceniasz aktualną dyspozycję zespołu?

W meczu z Łodzią nie mogliśmy skorzystać z kilku kluczowych zawodników. Jednakże nasz występ oceniam jako udany. Obóz treningowy w Grodzisku Wielkopolskim, który odbył się tydzień wczesniej, pozwolił nam "obudzić się" po przerwie wakacyjnej i wejść w sezon mocnym uderzeniem. Prawdziwy sprawdzian już 16 października w Poznaniu: mecz przeciwko Kosynierom.

Co mógłbyś powiedzieć na temat Polskiej Ligi Lacrose (PLL)?

Bardzo mnie cieszą dwa fakty. Pierwszy fakt to powiększenie PLL o drużynę z Łodzi i kolejne dwie oczekujące na wejście do niej (Oświęcim oraz Katowice). Druga sprawa to fakt, że poziom ligi zaczyna się powoli wyrównywać. Remis Gromu z Kosynierami w regulaminowym czasie gry jest świetnym prognostykiem na przyszlość. Równiejsza liga to więcej emocji, a o to chodzi w tym sporcie.

Jaki typujesz wynik w meczu z Kosynierami?

Mecz z pewnoscią nie bedzie łatwy. Prognozuję walkę w każdej formacji, wyrównany mecz oraz mega emocje! Nie sposób tu przypomnieć meczu z poprzedniego sezonu, kiedy to w Poznaniu Hussars wygrali strzelając zwycięska bramkę na sekundy przed końcem spotkania. Nie ma innej opcji - stawiam na Hussars!

Czy Hussars mają szansę na obronę tytułu?

Moim zdaniem najważniejsze jest by oddać lacrosse i Hussars swoje serce! Jeżeli każdy zawodnik będzie o tym pamiętać nie tylko na treningach i meczach, ale i w życiu prywatnym, to obrona tytułu będzie tylko formalnoscią.

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU