Menu
7 kwietnia 2011

Współpraca z RCKiK

KS Poznań Hussars podpisał umowę o wzajemnej współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu (RCKiK).

Szerzenie idei honorowego krwiodawstwa to główny cel porozumienia zawartego pomiędzy KS Poznań Hussars, a Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu (RCKiK). Przedstawiciele obu organizacji – lek. med. Krzysztof Olbromski, Dyrektor RCKiK w Poznaniu oraz Jędrzej Bagiński i Marek Biesiada, członkowie Zarządu KS Poznań Hussars podpisali umowę o współpracy 7 kwietnia br., w siedzibie RCKiK w Poznaniu, przy ul. Marcelińskiej 44.

Dokument jest efektem prac i negocjacji, które rozpoczęły się z inicjatywy KS Poznań Hussars. W wyniku wielu spotkań jego przedstawiciele wspólnie z reprezentacją RCKiK określili obszary współdziałania, wskazali wspólne cele oraz nakreślili ramowe inicjatywy w zakresie popularyzacji idei honorowego krwiodawstwa, przede wszystkim wśród lokalnej społeczności. Z ramienia KS Poznań Hussars współpracę obu instytucji koordynują nasi gracze, Krystian Komar oraz Sławomir Izydorek - stronę RCKiK reprezentuje Roman Klupieć, kierownik Działu Administracyjno-Gospodarczego.

Zawodnicy oraz przyjaciele KS Poznań Hussars wspólnie oddają krew dla potrzebujących w ramach akcji "KRWAWY HUSSAR", której kolejna, trzecia już edycja planowana jest na czerwiec br., po zakończeniu rozgrywek w ramach Polskiej Ligi Lacrosse (PLL). Relacja z pierwszej edycji akcji "KRWAWY HUSSAR": http://www.vimeo.com/8942706

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU