Menu
22 grudnia 2010

III Urodziny Poznań Hussars!

3 lata temu, 20 grudnia 2007 miały miejsce oficjalne narodziny Klubu Sportowego Poznań Hussars. Studenci ówczesnej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu postanowiła zawiązać drużynę lacrosse...

 

III urodziny Poznań Hussars wyprawione zostały w zaprzyjaźnionym pubie Cafe del Mar, przy ulicy Wrocławskiej w centrum Poznania. Obecni oraz byli zawodnicy, a także osoby związane z klubem, przyjaciele, znajomi i kibice zebrali się w pubie ok. godziny 21.

 

 

Uroczystość rozpoczęła multimedialna prezentacja, która przedstawiała kształtowanie się zespołu oraz jego rozwój na przestrzeni 3 lat. Jędrzej Bagiński, Marek Biesiada, Grzegorz Irla i Krzysztof Hamrol z dumą przedstawiali zgromadzonym obecny skład drużyny. Nie zapomniano także o graczach, którzy wspierali klub w przeszłości.

 

 

Następnie publiczności zaprezentowała się nowa żeńska drużyna lacrosse w Polsce – Poznań Hussars Ladies. Zawodniczki prowadzone przez Michała Filipka z promiennym uśmiechem na buziach odebrały sporą porcję braw.

 

 

Ostatnim już punktem imprezy było uhonorowanie działających bezinteresownie na rzecz Poznań Hussars – Marty Dziekańskiej, która towarzyszy klubowi niemal od zarania jego dziejów jako oficjalny fotograf oraz Artura Przybylskiego z grupy VisualHeads dzielnie wspierającego rozwój polskiego lacrosse, poprzez kręcenie filmów i zajmując się oprawą multimedialną.

 

 

Po części oficjalnej rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana :)

Podczas imprezy sprzedawano również nowe koszulki Poznań Hussars, które nadal można nabyć za jedyne 35zł. Projekt koszulki przedstawiamy poniżej:

 

 

W tym momencie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wspierali nas przez 3 lata istnienia klubu. Od Kibiców po darczyńców, od trenerów po zawodników. Razem tworzymy legendę – Legendę Poznań Hussars.

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU