Menu
28 września 2010

Magiel Festiwal

26 września Poznań Hussars zaprezentowali się w Poznaniu, w Starej Rzeźni na festiwalu sportowym organizowanym przez Fitness club Magiel. Zdjęcia z wydarzenia można zobaczyć w naszej galerii.

„Magiel” jest nowym klubem fitness  w Poznaniu. Mieści się on na ulicy Nowowiejskiej, nad słynną „Minogą”.  Potrzebna była dobra reklama, by uczynić ów ośrodek sportowy bardziej popularnym. Włodarze Magla postanowili zorganizować dla Poznaniaków swoisty dzień sportu. Przedsięwzięcie miało miejsce w halach Starej Rzeźni, gdzie można było spróbować swoich sił na rozmaitych maszynach fitness oraz zasmakować w najszybszej grze na dwóch nogach.

Fitness Klub Magiel

Pomagaliśmy już podczas promocji imprezy. Husaria w całym uzbrojeniu wyruszyła na miasto w towarzystwie dużego niebieskiego słonia (!) zapraszać mieszkańców. Bez wątpienia plastikowy ssak z trąbą na kółkach w połączeniu z graczami lacrosse stanowił dość niespotykany widok, który pozwolił zwrócić na siebie uwagę wielu przechodniów.  Akcję można zaliczyć do udanych!

Galeria zdjęć z promocji imprezy - Magiel Festiwal vol. 1

W dzień imprezy (26.09) Licznie stawiliśmy się na umówionym miejscu i ruszyliśmy w stronę rzeźni. Tam przeprowadziliśmy pokaz swych umiejętności, tworząc wokół siebie spore zainteresowanie. Rozdaliśmy wiele ulotek oraz odpowiedzieliśmy na wiele pytań. Zostaliśmy zaproszeni do przetestowania ciekawego urządzenia sportowego,  służącego do krankingu. Instruktor – z pochodzenia Czech – mieszkający na co dzień w USA dał nam niezły wycisk. 45 minutowe interwały dały nam się solidnie we znaki, jednak dusza sportowców nie pozwoliła nam się poddać. Ku naszej uciesze, udało  się dotrwać do końca zajęć J

Galeria zdjęć z dnia imprezy - Magiel Festiwal vol. 2

Była to kolejna okazja do krzewienia wiedzy o lacrosse na naszym lokalnym podwórku. Chcielibyśmy podziękować szefostwu „Magla” za zaproszenie. Mamy nadzieję, że obie strony tylko skorzystają na tym wydarzeniu.

Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU