Menu
19 grudnia 2009

Poznań Hussars w University LipDub!

Zawodnicy Poznań Hussars wystąpili gościnnie w polskiej edycji University LipDub. Zapraszamy do obejrzenia dzieła studentów Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Czym jest LipDub? Jest to prezentacja swojego uniwersytetu za pomocą samodzielnie nakręconej produkcji video. Celem jest pokaż całemu światu, że studiowanie nie musi być nudne. Wręcz przeciwnie, to świetna zabawa! 
Krzysztof Hamrol, Jerry Winiarek, Maciej Pacanowski, Kamil Lamorski oraz Marek Biesiada zameldowali się na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, gdzie miała miejsce akcja. Zawodnicy poznańskiego zespołu zostali przydzieleni na patio, gdzie prezentowali swoje umiejętności. 
„Projekt był świetnym wydarzeniem, który, myślę że spełnił swoje zadanie czyli była to świetna zabawa połączona z małym treningiem jak i to chyba najważniejsze promocja lacrosse’ a w Poznaniu.” – twierdzi Maciej. „Bardzo pozytywnym aspektem projektu było to ze ludzie mogli się przekonać co to jest , jak to wygląda i samemu spróbować własnych sił .Dużo ludzi którzy nas widzieli w sobotę po nagraniach już zaglądało do sieci i czytało, oglądało lacrosse. Jako że jestem dopiero od jesieni uważam , ze jak będziemy brać udział różnorodnych przedsięwzięciach to Poznań Hussars stanie się rozpoznawalna marka która której nie trzeba będzie przedstawiać.”
„Nie spodziewałem się takiego entuzjazmu ze strony uczestników, nawet jak na taki duży rozmiar wydarzenia. Atmosfera była wspaniała” – oznajmił Jerry. „Ludzie zachowywali się, jakby znali się od lat. Świetny projekt, czuję się dumny, że mogłem w tym uczestniczyć” zakończył.  
Przez plan przewinęło się łącznie 203 aktorów. W kilka dni po premierze, filmik na youtube obejrzało ponad 200 tys ludzi! 
Po nakręceniu materiału, Husarzy opowiadali zainteresowanym osobom o lacrosse oraz o jego początkach w Polsce. Zawodnicy również chętnie stawali do zdjęć.

 
Wróć do aktualności

PATRONI MEDIALNI

PARTNERZY KLUBU